Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Ośrodek Pomocy Społecznej w Pobiedziskach
Menu góra
Strona startowa Informacje o jednostce Kadra
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Kadra, bieżące, menu 28 - BIP - Ośrodek Pomocy Społecznej w Pobiedziskach”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Kadra

Kadra

Dyrektor: Iwona Matysiak; i.matysiak@opspobiedziska.pl

Główna Księgowa: Małgorzata Piotrowska; m.piotrowska@opspobiedziska.pl

Zastępca Dyrektora: Jolanta Flisiak; j.flisiak@opspobiedziska.pl

Starszy Inspektor: Joanna Rudnik; j.rudnik@opspobiedziska.pl

Starszy Inspektor: Edyta Szkudlarek: e.szkudlarek@opspobiedziska.pl

Inspektor: Anna Kaczmarek: a.kaczmarek@opspobiedziska.pl

Podinspektor: Justyna Bolewska; j.bolewska@opspobiedziska.pl

 

ŚWIADCZENIA RODZINNE, FUNDUSZ ALIMENTACYJNY:
Kierownik działu Świadczeń Rodzinnych i Wychowawczych: Anna Kasprzyk; a.kasprzyk@opspobiedziska.pl
Inspektor: Klaudia Kasprzak: k.kasprzak@opspobiedziska.pl

Asystent Rodziny: Małgorzata Jastrzębska


PRACOWNICY SOCJALNI:
Pracownik Socjalny: Agnieszka Srocka: a.srocka@opspobiedziska.pl

REJON:

  1. BISKUPICE:
    Bartnicza, Baśniowa, Boczna, Chrobrego, Brzoskwiniowa, Cicha, Czereśniowa, Dąbrówki, Dożynkowa, Dworcowa, Główna, Gospodarcza, Graniczna, Gruszkowa, Gucia, Handlowa, Jabłkowa, Jagodowa, Jęczmienna, Krótka, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Łąkowa, Malinowa,
    Mieszka I, Miodowa, Nowa, Nowowiejska, Ogrodowa, Owsiana, Pasieka, Podgórna, Pogodna, Polna, Poziomkowa, Pszczela, Słoneczna, Ziemniaczana, Rolna, Różana, Żytnia, Zacisze, Pszeniczna, Witosa, Usługowa, Truskawkowa, Śliwkowa, Szkolna, Skryta, Skrajna, Rzemeślnicza.
  2. JERZYKOWO:
    Ustronna, Okrężna, Zaciszna, Leśna, Wierzbowa, Spacerowa, Agatowa, Bagienna, Bursztynowa, Diamentowa, Dojazd, Graniczna, Jesienna, Koralowa, Lazurowa, Nad Zalewem, Na Stoku, Jeziorna, Osiedlowa, Na Wzgórzu, Plac Piastowski, Podkowa Leśna, Przybrzeżna, Rolna, Rubinowa, Stroma, Szmaragdowa, Topazowa, Widokowa, Zielone Wzgórze, Wiosenna, Spokojna, Na Skarpie, Poznańska, Wronczyńska.
  3. KOWALSKIE
  4. KOŁATKA
  5. JANKOWO
  6. UZARZEWO-HUBY
  7. BARCINEK
  8. KOŁATA
  9. POBIEDZISKA ul: Gnieźnieńska, Spadzista, Działkowa, Niecała, Wodna, Zielona

Starszy Pracownik Socjalny: Bogumiła Michalska; b.michalska@opspobiedziska.pl

REJON:

  1. POBIEDZISKA:
    Zielińskiego, Czerniejewska, Klasztorna, Łąkowa, Półwiejska, Kwiatowa, Wojska Polskiego, Chabrowa, Zaułek, Zawiła, Zawilcowa, Lewandowskiego, Bartlitza, Makowa, Sypniewskiego, Rumiankowa, Rynek, Kaczyńska, Biedrzyckiego, Kutrzeby, Królowej Jadwigi, Księcia Przemysła I, Różana, Podgórna, Jeziorna, Miła, Słoneczna
  2. BOCINIEC
  3. BORÓWKO
  4. CZACHURKI
  5. GOŁUNIN
  6. GOŁUŃ
  7. JEZIERCE
  8. KAPALICA
  9. KOCIAŁKOWA GÓRKA
  10. POLSKA WIEŚ
  11. WAGOWO
  12. ZBIERKOWO
  13. WÓJTOSTWO
  14. GÓRA
  15. NOWA GÓRKA
  16. STARA GÓRKA
  17. KOCANOWO
  18. KACZYNA
  19. GŁÓWNA - Kanałowa


Starszy Pracownik Socjalny: Katarzyna Stachowiak; k.stachowiak@opspobiedziska.pl

REJON:

  1. POBIEDZISKA-LETNISKO:
    Rolna, Gajowa, Akacjowa, Boczna, Brzozowa, Długa, Halina, Jagodowa, Jęczmienna, Kolejowa, Konwaliowa, Kręta, Leśna, Malinowa, Okrężna, Owsiana, Polna, Poprzeczna, Poziomkowa, Pszenna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wrzosowa, Zbożowa, Żytnia.
  2. POBIEDZISKA:
    Armii Poznań, Chrobrego, Jackowskiego, Kostrzewskiego, Mieszka I, Marcinkowskiego, Wawrzyniaka, Kazimierza Odnowiciela, Kościuszki, Powstańców Wlkp., Kostrzyńska
  3. BUGAJ:
    Sosnowa, Jasińska, Karłowicka, Limbowa, Wrzosowa, Kasztanowa, Lipowa, Świerkowa, Bukowa, Jodłowa, Projektowana, Swarzędzka, Wierzenicka, Kobylnicka, Zachodnia, Graniczna, Cisowa.
  4. GORZKIE POLE:
    Akacjowa, Borówkowa, Brzozowa, Dębowa, Klonowa, Modrzewiowa, Leśna, Morwowa, Sosnowa.
  5. PRUSZEWIEC
  6. PROMIENKO
  7. PROMNO-STACJA
  8. PROMNO
  9. BOROWO-MŁYN:
    Aroniowa, Jerzykowska, Starych Wierzb, Truskawkowa.
  10. PODARZEWO
  11. WĘGLEWO
  12. WĘGLEWKO

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej: Mariola Wochna: m.wochna@opspobiedziska.pl

REJON:

  1. POBIEDZISKA:
    Kiszkowska, Nowa, Goślińska, Drawska, Notecka, Odrzańska, Okoniowa, Rzeczna, Sandaczowa, Warciańska, Węgorzowa, Ogrodowa, Skośna, Skryta, Tysiąclecia, Na Stoku, Jagiełły, Dworcowa, Fabryczna, Główna, Poznańska, Radosna, Dobra, Prosta
  2. STĘSZEWKO
  3. STĘSZEWICE
  4. POMARZANKI
  5. ŁAGIEWNIKI
  6. KRZEŚLICE
  7. SIODŁOWO
  8. TUCZNO
  9. NADROŻNO
  10. JERZYN
  11. ZŁOTNICZKI
  12. WRONCZYN
  13. WRONCZYNEK
  14. BEDNARY
  15. GŁÓWIENKA: Złotnicka,
  16. KURACZ
  17. POMARZANOWICE

Metryka

sporządzono
2013-08-05 przez Joanna Rudnik
udostępniono
2021-10-19 13:39 przez Rudnik Joanna
zmodyfikowano
2024-01-23 11:55 przez Rudnik Joanna
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
206
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.