bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Kadra

Dyrektor: Iwona Matysiak; i.matysiak@opspobiedziska.pl

Główna Księgowa: Małgorzata Piotrowska; m.piotrowska@opspobiedziska.pl

Zastępca Dyrektora: Jolanta Flisiak; j.flisiak@opspobiedziska.pl

Starszy Inspektor: Alicja Wachowiak; a.wachowiak@opspobiedziska.pl

Starszy Inspektor: Joanna Rudnik; j.rudnik@opspobiedziska.pl

Podinspektor: Justyna Bolewska; j.bolewska@opspobiedziska.pl

ŚWIADCZENIA RODZINNE, FUNDUSZ ALIMENTACYJNY, ŚWIADCZENIA WYCHOWAWCZE

Kierownik dzaiłu Świadczeń Rodzinnych i Wychowawczych: Anna Kasprzyk; a.kasprzyk@opspobiedziska.pl

Podinspektor: Anna Kaczmarek; a.kaczmarek@opspobiedziska.pl

Inspektor Świadczeń Rodzinnych i Wychowawczych: Edyta Szkudlarek; 500plus@opspobiedziska.pl

Inspektor Świadczeń Rodzinnych i Wychowawczych: Joanna Pelczyk Zielińska; 500plus@opspobiedziska.pl

Asystent Rodziny: Małgorzata Jastrzębska

Asystent Rodziny: Agnieszka Srocka / Klaudia Król


PRACOWNICY SOCJALNI:

Starszy Pracownik Socjalny: Krystyna Gołębiewska; k.golebiewska@opspobiedziska.pl

REJON:

1.BISKUPICE:
Bartnicza, Baśniowa, Boczna, Chrobrego, Brzoskwiniowa, Cicha, Czereśniowa, Dąbrówki, Dożynkowa, Dworcowa, Główna, Gospodarcza, Graniczna, Gruszkowa, Gucia, Handlowa, Jabłkowa, Jagodowa, Jęczmienna, Krótka, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Łąkowa, Malinowa,
Mieszka I, Miodowa, Nowa, Nowowiejska, Ogrodowa, Owsiana, Pasieka, Podgórna, Pogodna, Polna, Poziomkowa, Pszczela, Słoneczna, Ziemniaczana, Rolna, Różana, Żytnia, Zacisze, Pszeniczna, Witosa, Usługowa, Truskawkowa, Śliwkowa, Szkolna, Skryta, Skrajna, Rzemeślnicza.

2.JERZYKOWO:
Ustronna, Okrężna, Zaciszna, Leśna, Wierzbowa, Spacerowa, Agatowa, Bagienna, Bursztynowa, Diamentowa, Dojazd, Graniczna, Jesienna, Koralowa, Lazurowa, Nad Zalewem, Na Stoku, Jeziorna, Osiedlowa, Na Wzgórzu, Plac Piastowski, Podkowa Leśna, Przybrzeżna, Rolna, Rubinowa, Stroma, Szmaragdowa, Topazowa, Widokowa, Zielone Wzgórze, Wiosenna, Spokojna, Na Skarpie, Poznańska, Wronczyńska.

3.KOWALSKIE
4.KOŁATKA
5.JANKOWO
6.UZARZEWO-HUBY
7.BARCINEK
8.KOŁATA

9. POBIEDZISKA ul: Gnieźnieńska, Spadzista, Działkowa, Niecała, Wodna, Zielona

Starszy Pracownik Socjalny: Bogumiła Michalska; b.michalska@opspobiedziska.pl

REJON:

1.POBIEDZISKA:
Zielińskiego, Czerniejewska, Klasztorna, Łąkowa, Półwiejska, Kwiatowa, Wojska Polskiego, Chabrowa, Zaułek, Zawiła, Zawilcowa, Lewandowskiego, Bartlitza, Makowa, Sypniewskiego, Rumiankowa, Rynek, Kaczyńska, Biedrzyckiego, Kutrzeby, Królowej Jadwigi, Księcia Przemysła I, Różana, Podgórna, Jeziorna, Miła, Słoneczna

2.BOCINIEC
3.BORÓWKO
4.CZACHURKI
5.GOŁUNIN
6.GOŁUŃ
7.JEZIERCE
8.KAPALICA
9.KOCIAŁKOWA GÓRKA
10.POLSKA WIEŚ
11.WAGOWO
12.ZBIERKOWO
13.WÓJTOSTWO
14.GÓRA
15.NOWA GÓRKA
16.STARA GÓRKA

17. KOCANOWO

18. KACZYNA

19. GŁÓWNA - Kanałowa


Starszy Pracownik Socjalny: Katarzyna Stachowiak; k.stachowiak@opspobiedziska.pl

REJON:

1.POBIEDZISKA-LETNISKO:
Rolna, Gajowa, Akacjowa, Boczna, Brzozowa, Długa, Halina, Jagodowa, Jęczmienna, Kolejowa, Konwaliowa, Kręta, Leśna, Malinowa, Okrężna, Owsiana, Polna, Poprzeczna, Poziomkowa, Pszenna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Wrzosowa, Zbożowa, Żytnia.

2.POBIEDZISKA:
Armii Poznań, Chrobrego, Jackowskiego, Kostrzewskiego, Mieszka I, Marcinkowskiego, Wawrzyniaka, Kazimierza Odnowiciela, Kościuszki, Powstańców Wlkp. , Kostrzyńska

3.BUGAJ:
Sosnowa, Jasińska, Karłowicka, Limbowa, Wrzosowa, Kasztanowa, Lipowa, Świerkowa, Bukowa, Jodłowa, Projektowana, Swarzędzka, Wierzenicka, Kobylnicka, Zachodnia, Graniczna, Cisowa.

4.GORZKIE POLE:
Akacjowa, Borówkowa, Brzozowa, Dębowa, Klonowa, Modrzewiowa, Leśna, Morwowa, Sosnowa.

5.PRUSZEWIEC
6.PROMIENKO
7.PROMNO-STACJA
8.PROMNO
9.BOROWO-MŁYN:
Aroniowa, Jerzykowska, Starych Wierzb, Truskawkowa.

10. PODARZEWO

11. WĘGLEWO

12. WĘGLEWKO

Starszy Specjalista Pracy Socjalnej: Mariola Wochna: m.wochna@opspobiedziska.pl

REJON:

1.POBIEDZISKA:
Kiszkowska, Nowa, Goślińska, Drawska, Notecka, Odrzańska, Okoniowa, Rzeczna, Sandaczowa, Warciańska, Węgorzowa, Ogrodowa, Skośna, Skryta, Tysiąclecia, Na Stoku, Jagiełły, Dworcowa, Fabryczna, Główna, Poznańska, Radosna, Dobra, Prosta

2.STĘSZEWKO
3.STĘSZEWICE
4.POMARZANKI
5.ŁAGIEWNIKI
6.KRZEŚLICE
7.SIODŁOWO
8.TUCZNO
9.NADROŻNO
10.JERZYN
11.ZŁOTNICZKI
12.WRONCZYN
13.WRONCZYNEK
14.BEDNARY
15.GŁÓWIENKA: Złotnicka,
16.KURACZ

17. POMARZANOWICE



Opublikował: Joanna Rudnik
Publikacja dnia: 19.10.2021
Podpisał: Joanna Rudnik
Dokument z dnia: 05.08.2013
Dokument oglądany razy: 7 282